Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
02.12.2018
1235
0

Туризм на Херсонщині має давати третину ВВП області

Туризм на Херсонщині має давати третину ВВП області

На Херсонщині туристична галузь має забезпечувати третину загального обсягу регіонального валового внутрішнього продукту.

Про це поінформував у п'ятницю, 30 листопада, під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Херсонської області голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає ПІК.

"Чорноморське узбережжя, Азовське узбережжя – це все питання пріоритетності нашого регіону №1. Це та галузь, яка має стати на рівень з галуззю аграрного сектору, і так само (як і аграрна галузь – ред.) давати не менше 30% до нашого валового внутрішнього продукту", – сказав Гордєєв.

За його інформацією, 2018 року область відвідали 3,5 млн туристів та відпочивальників – як і у 2017 році. Тож, якщо Херсонщина збереже такий стабільний темп відвідування її туристами, то це стимулюватиме розвиток в області аеропорту "Херсон", дорожнього будівництва, а також курортного бізнесу, який натомість розвиватиме курортне узбережжя регіону.

Що ж до аграрного сектору Херсонщини, то він, як повідомив голова ОДА, наразі дає 38% регіонального внутрішнього валового продукту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину