Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
26.09.2019
151
0

Туристів на Херсонщині найбільше не влаштовує якість перевезень та відсутність банкоматів

Туристів на Херсонщині найбільше не влаштовує якість перевезень та відсутність банкоматів

Такі висновки зробили у Департаменті туризму та курортів Херсонської ОДА у результаті соціологічного дослідження, яке цього року провели вперше,- передає ПІК.

Фахівці у сфері соціології повноцінно працювали на 12 туристичних локаціях області і безпосередньо спілкувалися з відпочивальниками, які обрали для себе херсонське море.

– Найбільше респондентів бентежить якість надання послуг у сфері пасажирських перевезень. Мова йде про відсутність кондиціонерів у автобусах, надмірну кількість пасажирів у салонах, відсутність доступного розкладу руху тощо, — розповідає директор департаменту Тетяна Волинець. – Крім того, у населених пунктах, які є морськими курортами, дуже складна ситуація з банківським сервісом. Відсутність банкоматів та можливості здійснювати розрахунки за допомогою банківських карток у магазинах і закладах розміщення негативно впливають на рівень задоволеності від відпочинку. Наприклад, у Хорлах немає жодного банкомату, у Лазурному – лише один, у сусідньому Залізному Порті два, але вони часто-густо не працюють.

Як виявилося за результатами соціологічного опитування, не додає привабливості туристичному регіону й шлях, який доводиться долати відпочивальникам, аби насолодитися теплими водами Чорного та Азовського морів. Зокрема, щоб дістатися до Херсонщини власним автотранспортом чи автобусом з іншого регіону, доводиться терпіти багатогодинний переїзд автодорогами, які знаходяться у жахливому стані.

Серед найпоширеніших скарг є також нарікання на незадовільний стан пляжів у Генічеську та брудне море у Скадовську, відсутність у достатній кількості громадських туалетів і низький рівень культурних програм у курортних населених пунктах.

 

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину