Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
17.06.2016
202
0

Туристичний досвід Грузії - приклад для Херсонщини

Туристичний досвід Грузії - приклад для Херсонщини

Сьогодні під час телемосту із Батумі голова ХОДА Андрій Гордєєв отримав запрошення від посла Грузії відвідати цю країну, щоб ознайомитися із грузинським досвідом розвитку туризму.

"Обов'язково скористаюся запрошенням, оскільки Грузія є для нас сьогодні прикладом швидкого та успішного реформування туристичної галузі в країні. Повторюся: досвід цей досить простий: держава на умовах аукціону надає майданчики для підприємств галузі туризму, створює їм умови для роботи, усуває бюрократичні та корупційні перешкоди та розвиває навколишню інфраструктуру. Тільки за таких умов в країну прийдуть світовий туристичний бізнес.

Приклад Грузії, яка десять років тому була найбільш корумпованою країною, це доводить. Сьогодні у маленькому Батумі будуються готелі всесвітньо відомих мереж Хілтон, Редісон та інших. Тому для нас важливим є досвід у подолання корупції та бюрократичних перепон.

Друге, чому варто повчитися у партнерів - це просування свого регіону в Європі та світі завдяки телевізійній та друкованій рекламі.

Цього року грузинська сторона має намір прийняти 6,5 млн туристів. Херсонщина - 3,5 млн туристів. Вважаю, що наші темпи гарні і ми йдемо правильним шляхом", - пише у фейсбук Андрій Гордєєв.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину