Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
16.07.2019
3853
0

Туристичний сезон на Херсонщини 2019 – на що розраховувати відпочиваючим

Туристичний сезон на Херсонщини 2019 – на що розраховувати відпочиваючим

Щорічно на курортах Херсонщини відпочиває понад 3 мільйони чоловік. Пік туристичного потоку традиційно припадає на липень-серпень. Цього року погодні умови не сприяють відпочивальникам.

З огляду на досвід 2017 року, коли Україну в червні-липні накривали дощі, нормалізація погоди прийшла з кінця липня, а туристичний сезон був врятований.

У цьому році спостерігалася активність на День Конституції і Трійцю, але далі традиційний туристичний бум так і не розпочався.

Зменшення туристичного потоку спостерігається по всіх курортів на Чорному та Азовському морі, не тільки у Херсонській області. Залізний Порт, Затока, Кирилівка, Коблево, Арабатська Стрілка - усі чекають масового туриста.

Керівник туристичного порталу More.ks.ua Катерина Шилкіна зазначає, що зменшилася кількість запитів на вітчизняний відпочинок.

Пов'язано це з тим, що доступніше стали пляжі Туреччини, путівка на 2-х дорослих від 700 євро, при цьому включено вже харчування, проживання, переліт і трансфер до готелю. Цієї зими було заброньовано рекордну кількість турів по ранньому бронюванню. Туристи готові доплачувати за сервіс і летіти в інші країни.

Впливають на ситуацію вибори, в яких задіяно не менше 1,5 млн осіб. Всі ці люди потенційно могли відпочивати, а натомість вони беруть участь у тимчасових роботах. Не варто забувати про їх членах сімей, оскільки зазвичай їздять на відпочинок всім складом.

Можливо, впливає збільшення кількості людей, які щорічно виїжджають в інші країни для роботи.

Великі пансіонати, які приймають постійних гостей і працюють з профспілками і турагентствами, заповнені. Приватний сектор і номери економ гостріше відчувають відсутність попиту. Деякі заклади розміщення залишили вартість проживання на рівні 2018 року.

У зв'язку з цим, відпочиваючі мають можливість забронювати гарні номери за приємною вартістю. Синоптики обіцяють поліпшення погодних умов з 24 липня, тому варто очікувати потік туристів на серпень. Традиційні розваги, такі як прогулянки на катамаранах, водні гірки, аквапарки вже готові зустрічати гостей.

За штатним розкладом працюють кафе, ресторани, нічні клуби, тому поспішайте бронювати відпочинок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину