Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
08.02.2018
1019
0

Туристична галузь Західної України впроваджує європейські стандарти - Путілов

Туристична галузь Західної України впроваджує європейські стандарти - Путілов

На відміну від багатьох українських і херсонських політиків Андрій Путілов разом з родиною новорічні свята в цьому році провів в Карпатах. В інтерв'ю газеті «Гривна» він поділився своїми враженнями від індустрії гостинності Західної України.

- Сьогодні Західна Україна впроваджує європейські стандарти, люди намагаються знайти свою нішу. Для цього вводять європейський сервіс, пропонують різні активності, запрошують фольклорні колективи, популяризують національну кухню ... Все це створює особливу атмосферу, і саме це приваблює туриста, - вважає Андрій Путілов.

За його спостереженнями, рівень сервісу змінюється в кращу сторону. Відчувається, що туристичний бізнес прагне гідно конкурувати з курортами Західної і Східної Європи. І їм це вдається!

- Багато тих, хто раніше їздив відпочивати в Європу, у зв'язку з падінням курсу гривні по відношенню до євро, вважають за краще проводити тепер свою відпустку на території України. На Західній Україні зробили ставку на внутрішнього туриста. Тим же шляхом має піти і Херсонщина. Треба починати боротися за українського туриста з Одесою, Миколаєвом, Бердянському, - вважає Путілов.

Виходячи з побаченого і почутого під час відпочинку в Карпатах, він зробив висновок, що стрімкий розвиток галузі став можливим тому, що місцеві громади підтримують інвесторів, розуміючи, що будівництво туристичного комплексу - це нові робочі місць, створення того продукту, за рахунок якого громада формує свою фінансову спроможність. Тут визначилися з пріоритетами в розвитку.

На думку Андрія Путілова, пора перебудувати своє ставлення до розвитку нашої області і зробити туризм, рекреацію - пріоритетами і точками економічного зростання.

У 2017 році на Херсонщину за сезон приїхало 3,5 млн туристів. І це закуплені продукти у фермерів, це послуги, надані перевізниками, це підакцизні товари, це персонал, який отримав роботу. А якщо згадати, що це ще робота місцевим будівельникам, покупка будматеріалів ... Тобто розвиваючи та підтримуючи туризм, розвиваємо Херсонщину.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину