Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
23.05.2018
908
0

Туристи найбільше полюбляють приїздити на Херсонщину в серпні

Туристи найбільше полюбляють приїздити на Херсонщину в серпні

Найбільше туристів на Херсонщину, за даними національного телеком - оператора «Київстар», приїздить у серпні, найменше - у лютому. 

Про це на прес-конференції, присвяченій ХерсON ФЕСТу, розповіла Олена Форущенко («Київстар», спеціаліст з розвитку корпоративного бізнесу у Херсоні), передає ПІК

Київстар, спеціально для ХерсON, провів моніторинг статистичних даних, що дозволяє визначити кількість внутрішніх та іноземних туристів, що приїздять на Херсонщину, з яких регіонів чи країн та визначити високий сезон для них.

«Що стосується сезонності, то найбільш популярний місяць в році для Херсонської області – серпень. Саме в серпні ми зафіксували близько 900 тисяч українських (крім тих, хто проживає на Херсонщині – ред.) в близько 11 тисяч закордонних туристів», - повідомила Олена Форущенко.

А от найменш популярним місяцем виявився лютий. У цьому місяці було зафіксовано лише близько 146 тисяч українських та 2 тисячі закордонних абонентів.

Загалом з початку січня до кінця листопада 2017 року у мережі Київстар в Херсонській області було зареєстровано більше 4,3 млн абонентів з 23 областей України і близько 60 тисяч абонентів закордонних мереж з 92 країн.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину