Pik
Сьогодні, 07 Июля 2020
21.02.2019
459
0

Туристам на Херсонщині не вистачає активного відпочинку – дослідження

Туристам на Херсонщині не вистачає активного відпочинку – дослідження

Як свідчать дані дослідження ринку туризму у Скадовську і Лазурному, здебільшого гості займаються пляжним відпочинком, проте відпочивальникам не вистачає екскурсій та більш активного відпочинку, передає ПІК.

«Здебільшого туристи займаються загальним оздоровленням, пляжним відпочинком, морськими прогулянками. Але, як свідчать фокуси-групи та опитування, відпочивальникам категорично не вистачає екскурсій, та інших, можливо, більш активних видів відпочинку», - йдеться у дослідженні.

На запитання, якими видами відпочинку та оздоровлення ви займались у Скадовську/Лазурному?», 81,82% опитаних у рамках дослідження туристів, відповіли: оздоровлення (сонце, вода, повітря), 80,86% - пляжний відпочинок, 47,85% - морські прогулянки, 34,21% - поїздки на острів Джарилгач, 31,1% - відвідування ресторанів, кафе, 14,11% - відвідування Скадовського дельфінарію, 13,16% - грязелікування, 5,98% - риболовля, 5,74% - участь у виїзних екскурсіях, 5,74% - відвідування Скадовського аквапарку, 2,15% - відвідування Скадовського музею, 1,44% кайтинг, віндсерфінг, 0,96% - яхтинг, 1,91% - інше.

Видання «Дослідження ринку і визначення громадської думки: Туризм у Скадовську і Лазурному» підготовлене в рамках проекту «Громадська дія», що реалізується Фондом «Об’єднання» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Мета дослідження – оцінка поточного стану туризму у Скадовську та Лазурному, основних проблем і стримуючих факторів із виробленням рекомендацій щодо розвитку галузі.

Час проведення – 5 червня – 30 вересня 2018 року Об’єкти дослідження – туристи, які знаходились у цей час у Скадовську та Лазурному, користувачі соцмереж, які відвідали ці населені пункти у туристичному сезоні 2018 року (віком від 23 років), власники пансіонатів і приватних садиб (готельєри). Дослідження складалося з анкетування, фокус-групових досліджень, мапування територій SWOT – аналіз населених пунктів. Статистична похибка вибірки не перевищує 5%.

 Читайте також: На Херсонщині у тренді сімейний відпочинок – дані дослідження

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину