Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
14.06.2016
127
0

Цьогоріч на Херсонщині планують відкрити 5 пунктів постійного базування екстреної меддопомоги

Цьогоріч на Херсонщині планують відкрити 5 пунктів постійного базування екстреної меддопомоги

У Херсонській області створюватимуть пункти постійного базування екстреної медичної допомоги на умовах солідарного фінансування.

Про це йшлося на засіданні депутатської групи облради «Медицина Херсонщини».

Нагадаємо, єдиний Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф на Херсонщині створено у 2013 році. Єдина диспетчерська служба обслуговує не лише обласний центр, а й всі райони області. Тобто, у якому б районі області не надійшов дзвінок, він потрапляє до єдиної диспетчерської, яка дислокована в Херсоні, а звідти передається найближчій до місця виклику бригаді.

Наразі, за словами голови депутатської групи та директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктора Короленка, постало питання відкриття у районах області пунктів базування екстреної швидкої медичної допомоги, щоб максимально зменшити час доїзду бригади «швидкої» до пацієнта.

Вартість відкриття одного такого пункту 1 200 тис. грн. Реалізувати цей проект можливо тільки шляхом співфінансування з районами.

У 2016 році такі пункти планується відкрити в 5 районах. За словами Короленка, вже ведуться перемовини з головами райдержадміністрацій.
«Всі одностайно підтримують цей проект, адже він має безліч переваг. По-перше, це надання якісної та швидкої меддопомоги, по-друге, це створення додаткових робочих місць у районах», - підкреслив Віктор Короленко.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину