Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
23.09.2020
400
0

Цьогоріч Херсонщина отримала понад 26 мільйонів гривень освітньої субвенції

Цьогоріч Херсонщина отримала понад 26 мільйонів гривень освітньої субвенції

Саме така сума надійшла містам обласного значення, районам та об’єднаним територіальним громадам Херсонщини протягом січня – вересня 2020 року на забезпечення кабінетів для початкової школи.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Значна частина цих коштів – понад 16 мільйонів гривень, використана на створення освітнього простору в рамках реалізації концепції «Нова українська школа». Завдяки цьому навчальні заклади області отримали необхідні їм меблі, комп’ютерне обладнання, дидактичні матеріали тощо.  

Разом з тим, у вересні не повністю використали вказану субвенцію місто Херсон, Генічеський, Великолепетиський, Верхньорогачицький, Олешківський, Новотроїцький, Високопільський райони, а також Гладківська, Долматівська, Каланчацька, Білозерська, Кочубеївська, Любимівська об’єднані територіальні громади. Здебільшого затримка використання коштів пов’язана з перенесенням підрядником строків постачання шкільних меблів. 

Також Херсонщина отримала 19 мільйонів 742 тисячі гривень субвенції з держбюджету для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». Вказана урядова програма передбачає надання фінансової підтримки школам на ремонт будівель, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях. Для участі у вказаній програмі облдержадміністрацією ще на початку року був сформований перелік усіх проєктів, який подано до Міністерства освіти та науки України. Наразі кошти субвенції уже розподілені між освітніми закладами. Школи повинні закінчити реалізацію проєктів до 31 грудня 2020 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину