Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2020
01.12.2017
919
0

ЦНАПів на Херсонщині у 2018 році стане більше

ЦНАПів на Херсонщині у 2018 році стане більше

На Херсонщині планують у 2018 році будівництво нових центрів надання адміністративних послуг та модернізацію діючих. Про це повідомив на колегії ОДА 30 листопада Бутрій Дмитро, в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації, передає ПІК

Читайте також: Херсонський ЦНАП здався міністру тісним

Він відзначив, що сучасні ЦНАПи важливі для створення сприятливого бізнес-клімату, адже їх послугами користуються суб’єкти господарювання.

«У наступному році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку планується будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг у місті Нова Каховка. Також передбачається створення  ЦНАПів на лінії розмежування з АР Крим та в 8 ОТГ, модернізація діючих центрів та інтеграція до регіонального порталу, інформатизація надання адмінпослуг», - відзначив Бутрій.

Читайте також: В Олешках можна буде оформити ІD картку та закордонний паспорт

ЦНАПів на Херсонщині стане більше з огляду на кримчан

Про будівництво нових ЦНАПів інформували  і в Представництві  Президента України в  АР Крим.

У Херсонській області буде створено більше ЦНАПів - з огляду на потреби кримчан. Про це було повідомлено  під час звіту в Укрінформі про 100 днів роботи нової команди Представництва  Президента України в Автономній Республіці Крим.

«Створення ЦНАПів – це вихід для того, щоб кримчани, наші громадяни з Криму, могли звернутися безпосередньо  за адмінпослугами неподалік від адмінмежі (з АР Крим – ред.). Ми працюємо над питанням створення ЦНАПів біля КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» - у найближчих населених пунктах», - каже перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

Він відзначив, що це вигідно і для територіальних громад.

Читайте також: На Херсонщині збудують ЦНАП, який надаватиме населенню понад 200 послуг

«Коштує, наприклад, 557 гривень  оформлення паспорту для виїзду за кордон. 208 гривень – це кошти, які спрямовуються поліграфкомбінат «Україна» для виготовлення документу, решта коштів залишаються на розвиток територіальної громади. Тому це бізнес є прибутковим для територіальної громади, він буде на користь територіальної громади», - сказав Гданов.

Читайте також: У Каховці можна буде отримати біометричні паспорти без черг

Децентралізація сприяє створеннюЦНАПів

За словами Бориса Бабіна,  Представника Президента України в Автономній Республіці Крим,  дуже тривалий час ця проблема штучно гальмувалась.

«По – перше, через відсутність децентралізації, яка сьогодні частково відбулася, і це великий стимул,і друге – через позицію, що ЦНАП має бути розташований у безпосередній близькості від КПВВ. На практиці це і безпеково неможливо, і логістично дуже складно. Тому ми виходимо на більше реальну ситуацію – облаштування цих центрів безпосередньо в населених пунктах регіону», - пояснив Бабін.

"На сьогодні ми вже маємо позицію громад Каланчака, Преображенки, і в 2018 році там будуть створені ЦНАПи. Є позиція громади Каховки щодо створення там ЦНАПу в 2018 році. Є позиція херсонської влади щодо розширення ЦНАПу, щоб він міг як фронт-офіс надавати послуги з фотографування людей і отримання документів. Бо ми хочемо розвантажити підрозділи міграційної служби, адже на сьогодні надання адміністративних послуг в сфері паспортизації - основна проблема, з якою зустрічається більшість кримчан на материковій частині України через просто фізичну неможливість органів міграційної служби задовольнити величезний попит на справжні документи, на справжнє громадянство, на справжню Батьківщину. І ми над цим працюємо", - каже Борис Бабін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину