Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
30.11.2014
184
0

Цюрупинський школяр врятував життя військовослужбовцю – учаснику АТО

Цюрупинський школяр врятував життя військовослужбовцю – учаснику АТО

Справжній приклад патріотизму, любові до своєї Батьківщини та підтримки українського війська показав учень п'ятого класу Цюрупинської загальноосвітньої школи Данило Сушко. Всі подаровані на День народження гроші (4000 гривень), які він збирав на велосипед, патріот передав разом зі своїм листом волонтерам для захисників Вітчизни. В листі бійцям АТО Данило попросив військових перемогти в цій війні та повернутися живими і здоровими. Про це "ПІК" повідомили у Міноборони.

Місцеві активісти громадського об'єднання «Олешківський Спас» доклали інші пожертви й придбали для військовослужбовців - учасників АТО три бронежилети. Як з'ясувалося пізніше, саме ці подарунки від юного патріота України врятували життя військовим під час ворожого обстрілу у Донецькій області, коли вони доставляли продукти та майно бійцям АТО на передову. Бронежилетами обвісили кабіну вантажівки і після обстрілу з них дістали чимало осколків, які могли завдати непоправної шкоди водію. Таким чином, патріот-школяр врятував життя військовослужбовцю - учаснику АТО.

Подякувати школяру за його патріотичний вчинок прибули представники духовенства, волонтери й журналісти. Військовий капелан Отець Ігор переповів цю історію, яку йому розповіли бійці АТО, і попросили передати хлопцю велику подяку та фото врятованого водія. До речі, сам водій, якого захистив бронежилет від Данила, у цивільному житті є водієм шкільного автобуса, але зараз він - водій військової вантажівки.

Юному патріоту Данилу вручили фотографії військовослужбовців, які захищають Батьківщину в бронежилетах, придбаних за його кошти. Данило каже, що буде підтримувати українських військових й надалі.

- Зберегти життя - набагато дорожче цих коштів. Я дуже щасливий, що моя допомога врятувала людське життя, - зазначив патріот Данило Сушко.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину