Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
20.04.2019
378
0

Ціни, за якими закуповують хліб обласні комунальні заклади, різняться на 60%

Ціни, за якими закуповують хліб обласні комунальні заклади, різняться на 60%

Фахівці управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого комітету Херсонської облради проаналізували, за якими цінами та в який спосіб обласні комунальні заклади закуповують хліб, передає ПІК.

На засіданні комунальної комісії облради розглянули питання закупівлі хлібу.

Як йшлося у доповіді керівника управління Артура Овсепяна, різниця у закупівельній ціні на хліб по окремими закладам становить до 60%. Приміром, на хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку: найменша ціна – 10,50 грн/кг (Дніпрянський психоневрологічний будинок-інтернат), найвища – 16,20 грн/кг (Херсонський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів). Різниця в ціні – 6,50 грн/кг або 62%.

Трохи менші розбіжності по цінам на хліб з борошна І ґатунку, на хліб житній (від 38 до 56%). Найбільша різниця у цінах на хліб житньо-пшеничний: найменша ціна 9,40 грн/кг, найбільша – 20,04 грн/кг. Тобто різниця становить 113%.

Відбувається така ситуація тому, що керівники закладів у більшості своєї віддають перевагу прямим договорам з постачальниками, а не тендерній процедурі закупівель. Хоча, приміром, ПАТ “Херсонський хлібокомбінат” для участі у тендері заявляв цінову пропозицію на 30% нижчу, ніж при укладанні прямих договорів.

Фахівці порахували: якщо б обласні заклади закуповували хліб за конкурентними цінами та через тендерні процедури, то економія бюджетних коштів становила б 319,4 тисячі гривень на рік.

Як пояснив Овсепян, керівники закладів виправдовують такі розбіжності тим, що вони вписуються у середньоринкові ціни, тому порушень нема. Але ж є керівники, які думають про економію, а іншим – байдуже.

Після того, як у облраді зробили аналіз, перші п’ять закладів вже провели роботу з постачальниками хлібу та досягли економії по закупівлі хліба у 50 тисяч гривень. А це можливість більше витратити на закупівлю інших продуктів. Звичайно, постає питання логістики, тобто доставки продукції постачальниками. І це питання треба теж враховувати.

Депутатська комісія рекомендувала керівникам закладів переглянути договори з постачальниками та дотримуватися принципу ефективного та економного витрачання бюджетних коштів.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину