Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
18.10.2018
1047
0

Ціна «червоної стрічки» або скільки коштує голос херсонця на виборах

Ціна «червоної стрічки» або скільки коштує голос херсонця на виборах

Голос виборця на цих парламентських виборах обійдеться в 1,5 тисячі гривень. А віддаємо ми майбутньому депутату умовну валізу, в якій буде 300 тисяч гривень – саме стільки податків за час каденції депутата перерахує херсонець у бюджет.

Про це йшла мова на прес-конференції, яку провели у прес-клубі «Новий день» Микола Малуха, експерт ГО «Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна» та Віталій Шабунін, голова правління ГО «Центр протидії корупції», передає ПІК.

«На заході теж є ота історія перерізання стрічок. У чому є глобальна різниця між тим, як це робиться там і тут? У нас кажуть: «Зусиллями нашої команди, зусиллями міського голови, голови адміністрації… за сприяння депутата – відремонтовано, збудовано». Якби таке сказав західний політик, то він ще говорить, а вже політичний труп. Бо там як починається? Дякуючи платникам податків, їхнім грошам, ми збудували оце. Все що ми зробили – ефективно скористалися вашими коштами і за які ми вам щиро вдячні», - каже Віталій Шабунін.

Коли політик каже, що обіцяє підняти пенсії вдвічі, це значить, що кожен з нас заплатить більше. Тому, коли буде хвиля популізму передвиборчого, перше запитання, яке треба ставити політикам, які обіцяють – звідки гроші?

«Ви ідете на вибори. Уявіть, що ви несете в руках валізу, в якій 300 тисяч гривень»,  - каже голова правління ГО «Центр протидії корупції». Бо саме стільки мешканець Херсонської області  сплатить податків за час каденції нардепа, пояснює Шабунін. 

«І коли ви ставите галочку у бюлетені, то ви маєте ставити галочку навпроти людини, якій би ви довірили ці 300 тисяч. Не людину (обирати – ред.), яка говорить правильні слова, або людину, яка виглядає красиво в телевізорі», - каже голова правління ГО «Центр протидії корупції». 

На цих парламентських виборах голос буде коштувати 1,5 тисячі гривень, раніше було дешевше. Так от, право не звітувати про ваші 300 тисяч купляють за 1,5 тисячі, каже Віталій Шабунін.

 Читайте також: 

Херсонцям розповідають про «ціну держави»

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину