Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
27.04.2019
1024
0

У родині семирічного херсонця Артема Великдень асоціюється з писанковим деревом

Цікава великодня традиція в родині маленького херсонця

До Великодня у багатьох родинах паски і крашанки прагнуть виготовити власноруч. Головні атрибути світлого для Воскресіння кладуть у кошик і йдуть з ним до церкви – вночі або зранку. Але є й інші традиції, які перетворюються на заворожуючий ритуал, передає ПІК.

Так, у родині семирічного херсонця Артема Великдень асоціюється з писанковим деревом, яке він створює разом з мамою і татом.

 

Традиції вже п’ять років: підшукується красива, розлога гілка, обов’язково з тих, що вже відламані і десь валяються на землі. Міні-дерево як Артем, так і його батьки, розфарбовують гуашшю, а потім чіпляють на нього писанки на стрічках.

file_2

 

Як розповів нам хлопчик, досі це були розфарбовані курячі яйця, але оскільки такий декор недовговічний і прикраси доводиться швидко знімати і їсти, цьогоріч писанки будуть штучні.

2

 

Готовий Великодній атрибут залишається лише поставити у вазу, знайшовши для такої краси почесне місце у квартирі. Стоїть писанкове дерево зазвичай два-три тижні і без нього Великодня у цій родині вже й не уявляють. Це не лише символ свята, а й символ об’єднання, з простою мораллю: разом – ми сила!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину