Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
25.06.2018
1034
0

Це інфраструктурний кордон України – нардеп Співаковський

Це інфраструктурний кордон України – нардеп Співаковський

Нардеп Олександр Співаковський переконаний, що будівництво такого спортивного інфраструктурного об’єкту, який створюють на узбережжі Чорного моря на Херсонщині – свідчення того, що в України є майбутнє. Саме завдяки таким об’єктам можна зупинити міграцію з країни молоді, переконаний він.

Про це Співаковський заявив 23 червня, в оздоровчому центрі «Прибрежний» у смт Лазурне Скадовського району, де відбулось офіційне відкриття першої черги Спортивної арени - футбольного поля цього об’єкту, передає ПІК

«Якщо людям буде комфортно жити, вони не будуть виїжджати. Робочі місця, комфортне середовище і інвестиції – от ті речі, які будуть відбудовувати Херсонщину і будуть відбудовувати Україну. Не тільки в Києві на Печерських пагорбах, отут будуть відбудовувати», - сказав нардеп.

Читайте також: Розенко від імені уряду подякував Путілову

На думку Співаковського, важливо, що цей об’єкт бізнес будує саме тут, за 50 кілометрів від адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

«Це великий патріотизм, не десь там робити, за 300-400 км вкладати інвестиції, брати кредити для того, щоб будувати, а отут, на Херсонщині, за 50 кілометрів від агресора. Тому я скажу: кордон будується тут. І це інфраструктурний кордон України», - відзначив нардеп, який вважає що у ХХІ сторіччі кордони проходять через ментальність людей.

Читайте також: Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени 

«Тому такі інфраструктурні об’єкти, які сьогодні побудовані завдяки якраз не вербальному, а конкретному патріотизму Андрія Путілова, вони фактично є фільтром. Бо вони створюють умови для розвитку дитини. Якщо є умови для розвитку людини, умови для розвитку дитини, люди залишаються тут. Тому що бізнес не боїться створювати такі об’єкти, не боїться брати кредити і вкладати тут, це є дуже важливо», - сказав Співаковський.

«Коли влада, бізнес об’єднуються, це означає, що ми будуємо не просто майбутнє України, ми будуємо кордони нашої України. Тільки через наших дітей ми можемо отримати перемогу. Тому ця інвестиція…Андрій Путілов, в першу чергу, вкладає віру, власну віру в те, що Україна була, є і завжди буде. Заради майбутнього України будується ця інфраструктура…Дитина, яка заб’є тут хоча б один гол - це дитина, яка буде залишатися в Україні…І це означає, що майбутнє у нашої країни є», - відзначив Співаковський.

 Читайте також: На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину