Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
31.07.2019
1408
0

Триває визначення адміністративно-територіального устрою Херсонщини

Триває визначення адміністративно-територіального устрою Херсонщини

30 липня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області. На засіданні опрацювали питання стосовно сучасних вимог і європейських стандартів адміністративно-територіального устрою.

"Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило та запропонувало для Херсонської області утворити три проектні одиниці АТУ з центрами у місті Херсон, Нова Каховка та Генічеськ. На сьогодні, починаючи з 2015 року, коли вступила в дію реформа децентралізації, в області утворено 31 об'єднану територіальну громаду, що складає 33% від площ Херсонщини, на яких проживає 62% населення від загальної кількості жителів регіону", - звернув увагу присутніх перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій.

За результатами обговорення було прийняте рішення про подачу на розгляд до Мінрегіонбуду проекту щодо створення п'яти укрупнених районів з центрами у місті Херсон (Херсон, Білозерський район та Олешківська ОТГ), Нова Каховка (Нова Каховка, Каховка, Каховський, Великолепетиський, Верхньорогачицький, Горностаївський і частина Чаплинського району), Берислав (Бериславський, Великоолександрівський, Високопільський, Нововоронцовський райони), Генічеськ Генічеський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, Іванівський райони та Асканія-Нова ОТГ) і Скадовськ (Скадовський, Каланчацький, Голопристанський, місто Гола Пристань і Олешківский райони без Олешківської ОТГ). Повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину