Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
25.04.2020
1130
0

Триває Тиждень молодіжної книги-2020

Триває Тиждень молодіжної книги-2020

Триває Тиждень молодіжної книги-2020 під девізом #ЗалишайсяВдомаЧитай, організований Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова в умовах карантину в онлайн форматі.

Напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права, що святкується 23 квітня, відеопрезентація відділу мистецтв «Скульптурна магія книги» познайомила із найбільш цікавими та незвичайними пам’ятниками книзі у різних куточках світу: від пам’ятника книзі «Рухнама» в Ашгабаді, величиною з двоповерховий будинок до оригінальних сучасних артоб’єктів із креативними дизайнерськими рішеннями, що прикрашають вулиці і парки України.

Інша відеопрезентація відділу «Non-Fiction книги для стильного життя» запропонувала 15 топ книг від знавців теорії і практики сучасної фешн-індустрії: дизайнерів одягу, стилістів, фотографів, популярних моделей… Це і фотоальбоми, і слушні дієві поради як виглядати ефектно, але природно за будь-яких обставин. Вони ж закликають молодь любити себе, не боятися експериментувати, розвивати смак і відчуття стилю, не ганятись за модою, а самим її творити.

А вже 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, завершився обласний поетичний стрім «Таки не все було в житті даремним…» до 70-річчя від дня народження Анатолія Кичинського – нашого земляка, поета, художника, почесного громадянина Херсона, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Шанувальники його поезії по всій Херсонщині і за її межами, приєднавшись до групи «Поетичний стрім» у мережі Фейсбук, влаштували потік відеозаписів читання улюблених віршів автора.

Для усіх поціновувачів містичного жанру відділ абонемента представив наступний випуск літературної відеозамальовки «Андрій Гулкевич: новий український хоррор» із циклу «НУА: нові українські автори». Читачі познайомилися з творами «Падіння орла» (перша книга з трилогії про Дейлара) та «Служитель» молодого письменника з Тернополя, засновника спільноти «Фентезі та жахи».

Продовжуючи цикл онлайн-годин «Читання з гідом», працівники читального залу запропонували увазі курсантів МК ХДМА та користувачів бібліотеки серію з восьми романів «Темна вежа», написаних американським письменником Стівеном Кінгом між 1970 і 2012 роками. Бібліотекарі порадили спершу прочитати чудові книги, уявивши собі усі події, програвши в голові сюжети, а потім переглянути фільм за мотивами «Темної вежі» і порівняти, чи збігається ваше уявлення з уявленням кінорежисера.

Віртуальна виставка відділу мистецтв «Вуличне мистецтво – мистецтво вулиць» запросила до мандрів вулицями мегаполісів та маленьких містечок у різних куточках нашої планети, познайомила з непересічними виданнями про популярний нині напрям сучасного мистецтва, який називають по різному (стінопис, мурали, стріт-арт), але має одну мету – звернути увагу на соціальні та політичні проблеми, намічає «больові точки», спонукаючи тим самим суспільство до обговорення та активної громадянської дії.

Головний бібліотекар відділу мистецтв Ольга Коваленко провела онлайн майстер-клас «Закладки для книги», який дав змогу дітям відпочити від онлайн-уроків та проявити свою творчість і фантазію у виготовленні закладки для підручника чи улюбленої книги. В хід пішло все, що під рукою: кольоровий папір, олівці, стрічки, скріпки тощо. Покрокові фото та цікаві, легкі і кумедні варіанти закладок зацікавлять не тільки дітей, а сподобаються й дорослим.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину