Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
03.09.2018
527
0

Триває судове засідання, де обирають запобіжний захід депутату райради Власову

Триває судове засідання, де обирають запобіжний захід депутату райради Власову

Адвокат потерпілої сторони у справі про напад на офіс херсонської Самооборони заявив про відвід судді Галина Радченко у засіданні, де обирають запобіжний захід депутату Дніпровської райради у Херсоні від опоблоку Олександру Власову, передає ПІК.

Адвокат постраждалої сторони заявляв про відвід судді через її заангажованість - не дають у справі слово стороні потерпілих.

Відзначимо, що зранку тривало  також судове засідання, де мали обрати запобіжний захід дружині депутата Лілії Якубсон. Там суддя Галина Радченко  потерпілій стороні  дозвола бути присутній, проте також не дозволила брати участь у процесі. Тобто, потеріпіла сторона на обох засіданнях не може заперечити тому, що каже протилежна сторона. 

Наразі судове засідання продовжилося, суддя та ж.  Власов вважає справу проти себе політичною розправою. Він також заперечує крадіжку телефону Наталії Вотеічкіної, яку нагадаємо, побили під час нападу на офіс Самооборони

Його також, як і дружину, готові взяти на поруки  селищний Антонівський голова Ігор Семенчев та депутат облради Василь Федін (Опоблок).  

Як раніше передавав ПІК, судове засідання, де обирають запобіжний захід Лілії Якубсон, продовжиться завтра.

Читайте також: Правоохоронці могли запобігти нападу на Самооборону та побиттю активістів

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину