Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
20.11.2017
1506
0

Триває ремонт дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав

Триває ремонт дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав

Нині триває ремонт дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Ігор Йосипенко, передає ПІК.

«Станом на сьогоднішній день триває ремонт дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав», - повідомив Йосипенко.

"На початку 2016 року я ініціював звернення Херсонської облради до ВРУ та Кабміну. Рік листувань та кропіткої роботи керманичів Херсонської ОДА дав свої перші результати. Роботи розпочато! Всього планується, Нововоронцовка-Берислав, відремонтувати майже 100 км. доріг. Але цього року відремонтують 24,34 км., на 8 ділянках. Серед них і ремонт 6 км доріг в Нововоронцовському районі", - написав депутат облради.

Читайте також: В Уряду просять гроші на ремонт дороги Мар'янське-Берислав

Читайте також: Гордєєв розповів, де зараз в області ремонтують дороги

Тендер на виконання ремонтних робіт в Бериславському районі виграло ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС».

Ремонт розпочали в районі сел Качкарівка та Милове, завершити будівництво планують відрізком від Новокаїрської дамби до повороту на Новорайськ, не доходячи 200-300 м.

«Наше підприємство «Злато Таврії» радо погодилось розмістити на території власного готелю робітників, а це 40 чоловік, які подарують нам якісну та нову дорогу. А також запропонувало скористатися територію своєї бази для стоянки робочої техніки.

На сьогоднішній день перші 3 км. дороги мають вже верхній шар основи дорожнього одягу з попереднім нанесенням нижнього шару основи. А також ведуться роботи з влаштування обочин та з’їздів», - повідомив Йосипенко.

Багато питань зосереджено навколо ремонту двох проблемних балок. «Ми місцеві називаємо їх каїрський і милівський мости. У кінці 2016 року Херсонська обласна рада виділила кошти у розмірі 1,3 млн. гривень для розробки проектної документації. На сьогоднішній день вже розроблено всю технічну документацію, і проект готовий до реалізації. Сподіваємося, що з наступного року буде оголошений тендер на виконання цих робіт. Милівська і каїрська дамби будуть відремонтовані», - також повідомив депутат облради. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину