Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
14.01.2021
390
0

Триває прийом заявок на участь у проєкті «Молодь ТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді»

Триває прийом заявок на участь у проєкті «Молодь ТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді»

До 1 лютого  приймаються заявки на  участь у проєкті «Молодь ТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді»

Завдяки цьому проєкту молодь громади має можливість створити сучасний, інклюзивний, стійкий молодіжний простір інновацій, ідей та рішень або оновити уже наявний.

До ініціативної групи можуть входити:
– представники органів місцевої влади,
– громадських та благодійних організацій та будь-які інші представники громади, незалежно від посади та роду діяльності.

У рамках оголошеного конкурсу буде відібрано 12 молодіжних просторів (попередньо дві ініціативні групи з однієї області), що візьмуть участь у програмі «Мріємо та діємо» в період орієнтовно з березня 2021 року до вересня 2023 року.

Участь у проєкті складатиметься з 2 етапів:

1.  Запуску молодіжного простору: візити в громади з метою оцінки приміщення простору, організація дизайн-сесій з молоддю, навчання команд молодіжних просторів, проведення БУР-табору, облаштування приміщення у разі необхідності;

2.  Діяльності молодіжного простору: розробка плану діяльності, стратегії розвитку та досягнення стійкості молодіжного простору. Відібрані команди пройдуть навчання з управління молодіжними просторами та отримають грант на реалізацію запланованої діяльності.

Більше про проєкт та як взяти участь - за посиланням. (https://ums.ks.ua/event/podannya-zayavok-na-uchast-u-proyekti-molodtut-stvory-prostir-molodizhnyh-perspektyv-u-svoyij-gromadi/)

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину