Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
06.06.2018
331
0

Триває набір у патрульну поліцію АР Крим

Триває набір у патрульну поліцію АР Крим

Триває набір у відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Цей відділ наразі працює на території Херсонської області, на межі з тимчасово окупованим Кримом. До нього направлені у відрядження патрульні з інших регіонів України.

Про це повідомив на прес-конференції начальник відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Віктор Левченко, передає ПІК.

«Триває відбір у патрульну поліцію Криму, проте йде він не так, як хотілось би. Спілкуючись з місцевими, я зробив висновки, що люди побоюються, бо вважають, що це якась однострокова акція, наприклад, на літній період зібрали патрульну, а потім розформують. Ні, це вже офіційний відділ, він стартував з 14 травня, є штат, є транспортні засоби, повністю є все для функціонування патрульної поліції. Немає поки що самих патрульних. Є придані, так, вони справляються, але у них закінчується строк відрядження. Вони поїдуть, приїдуть нові», - відзначив Віктор Левченко.

«Але я думаю, в наших інтересах, щоб це були люди, які знають регіон, які знають де і чому краще приділити уваги. І в наших інтересах, щоб в патрульну поліцію приходили найдостойніші. Тому я попрошу ЗМІ цю інформацію донести, що ця патрульна поліція – на постійній основі, вона, поки територія АР Крим тимчасово окупована, несе службу у Херсонській області, на уявній межі – це автодороги, це постова служба, - сказав начальник відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

«Вже один набір закінчився, наступний триває. І він буде тривати на постійній основі. Несемо ми службу у прикордонній території, тобто - це уявна лінія розмежування з тимчасово окупованими територіями. Це Генічеський напрямок і Каланчацький. Несуть службу 6 екіпажів. В основному, це автодорога та постова служба. Більше напрямок – це безпека дорожнього руху. Але виконуємо повністю функції патрульної поліції – тобто, якщо громадянин звертається стосовно порушення громадського спокою або кримінального правопорушення,  приймаємо рішення або передаємо більш компетентним органам», - каже Віктор Левченко.

 Читайте також: Патрульних АР Крим очолив Віктор Левченко

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину