Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
25.07.2019
979
0

Триває аудит використання бюджетних коштів у Херсонській області

Триває аудит використання бюджетних коштів у Херсонській області

Триває робота комісії з проведення комплексного аудиту використання бюджетних коштів у Херсонській області за період з 01.01.2017 по 01.07.2019 року, котру створив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв. Про це повідомляє сайт Херсонdaily, передає ПІК

Член комісії, лідер громадського об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ», Ткаченко Андрій звернувся до херсонців: «Я вдячний всім херсонцям, котрі відреагували на моє прохання про надання інформації про факти розкрадання, не цільового та не ефективного використання бюджетних коштів у Херсонській області. Було багато дзвінків, зустрічей та документів. Вся інформація буде перевірена, а факти ретельно досліджені. Через обмеженість у тривалості роботи комісії, будуть проаналізовані всі джерела надходження бюджетних коштів до Херсонської області, їх обсяги та витрати, різного роду проекти та програми. Окрему увагу буде приділено системним порушенням та протиправним діям під час освоєння бюджетних коштів. Їх детальний аналіз допоможе напрацювати систему запобігання розкрадання бюджетних коштів та їх не ефективного використання у майбутньому.

Що стосується інформації та фактів, наданих херсонцями, всі вони будуть включені у порядок денний роботи комісії та перевірені найближчим часом відповідними службами та органами із залученнями спеціалістів під контролем громадськості».

Остаточний звіт про результати роботи комісії буде готовий до 15 серпня і з ним зможуть ознайомитись всі бажаючі, адже як заявив голова Облдержадміністрації Юрій Гусєв, процитувавши слова Маргарет Тетчер: «Нема ніяких державних коштів, є лише кошти платників податків».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину