Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
07.10.2019
656
0

Тренери з академічного веслування повстали проти директора ШВСМ Мотова

Тренери з академічного веслування повстали проти директора ШВСМ Мотова

Кілька відомих херсонських тренерів з академічного веслування підписали відкритого листа і мають намір звернутися в Херсонську обласну раду з приводу ситуації, яка склалася у КЗ Школі вищої спортивної майстерності (ШВСМ) Херсонської обласної ради з вини її директора Олексія Мотова, – передає ПІК.

Тренери обурені тим, що їм фактично не дають працювати на базі ШВСМ, перешкоджають в організації виїздів на змагання. Разом з тим, директор комунального закладу вважає себе повноправним господарем і на свій розсуд, а, вірніше, на благо свого особистого кишені використовує майно ШВСМ: продав частину понтона, металевий ангар, територію школи використовує під платну стоянку.

Про ці та інші факти тренери пишуть у своєму зверненні на ім'я голови Херсонської обласної ради. У зверненні сказано:

«З приходом на посаду директора ШВСМ Мотова О.В. відбувається ніщо інше, як знищення існуючого потенціалу, руйнація створеної системи. На фоні підвищеної упродовж трьох – чотирьох років уваги до спорту з боку обласної влади (придбання спеціалізованих тренажерів, академічних човнів, ремонт ШВСМ), має місце абсолютно не професійна, згубна для спорту, а часто й не законна діяльність Мотова О.В.

Як приклад, наведемо декілька фактів.

З недавнього часу стало великою проблемою користування спортивними залами, майданчиками, інвентарем та обладнанням для учнів ВУФК та спортивних шкіл, які на договірних умовах базуються на ШВСМ. Не дивлячись на документально оформлене право користування спортивною базою, тренерам, які не в штаті ШВСМ, за усною вказівкою Мотова О.В. майже повністю обмежено доступ до неї, а також заявлено взагалі про заборону в подальшому перебування на території ШВСМ. Така позиція Мотова О.В., під приводом наведення порядку, насправді є цілковитим самодурством.

Також жодного сприяння, навпаки протидію, з боку Мотова О.В. відчуваємо при організації виїздів на спортивні змагання. Постійно під зривом участь херсонських юніорів та юнаків у чемпіонах України через заборону Мотова О.В. використовувати спеціальний автотранспорт для перевезення човнів, який є тільки в ШВСМ.

Останнім прикладом такої неадекватної його поведінки є перешкоджання виїзду команди області на чемпіонат України серед училищ фізкультури, який проходив 27-29.09.2019 у Миколаєві. Не зважаючи на те, що згідно з регламентом приїзд команд повинен бути 27.09.2019, команда Херсонської області через заборону Мотова О.В. не змогла вчасно виїхати і прибула в Миколаїв тільки вранці 28.09.2019, що поставило під загрозу взагалі допуск наших спортсменів до змагань. Директор ШВСМ, який не розуміє, що учні ДЮСШ і ВУФК – це найближчий і фактично єдиний резерв його закладу, створюючи нестерпні умови для їх підготовки, не має права керувати такою школою.

Не можемо також не звернути Вашу увагу на протиправне на наш погляд списання і знищення Мотовим О.В. понтону для виходу на воду, транспортних засобів, конструктивних елементів ангару, який враховуючи наявність фундаменту, міг би бути добудований і введений в експлуатацію за незначні кошти як спортивний зал або елінг. Фото додаються. Ще одним фактом не законних дій Мотова О.В. є організація парковки на території ШВСМ на платній основі, кошти від якої ідуть йому особисто. Фото додаються».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину