Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
26.12.2018
302
0

Трекери встановлені не на всі маршрутки у Херсоні

Трекери встановлені не на всі маршрутки у Херсоні

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко  звернув увагу, що приватні перевізники, які не працюють на КП "Херсонкомунтранссервіс" купляють трекери на автобуси за власний рахунок, а ті, хто працює на комунальне підприємство, отримають їх за рахунок бюджету. Він відзначив, що це складне питання. 

Про це він сказав під час річного звіту на телеканалі «Скіфія», передає ПІК.

«В управлінні транспорту було 100 одиниць трекерів, вони передані в комунальне підприємство» Херсонкомунтранссервіс», і всі встановлені на автобусах. Але залучених автобусів з працевлаштованими працівниками у них близько 130. Тому вони подали бюджетний запит на закупівлю трекерів. Мені здається що тут теж дуже складне питання – чому приватні перевізники за власний кошт, а ті приватники, які працевлаштовані у комунальне підприємство, хоч їх автобуси приватні, розраховують на нашу фінансову підтримку? Тут я з вами погоджуюсь, що десь два десятки не облаштовані», - сказав міський голова.

Нагадаємо, умовою для підвищення вартості перевезень пасажирів у Херсоні з 4 до 6 гривень було  встановлення трекерів на маршрутки. Наразі ця умова  виконана не всіма, але  маршрутки беруть за перевезення пасажирів 6 гривень.

Мер не зазначив, скільки взагалі трекерів встановлено на міських маршрутках.  

Нагадаємо, у місті обслуговується 27 автобусних маршрутів, на які щоденно мають виїздити на лінії 496 автобусів, проте, як зазначали в міському управлінні транспорту до підняття тарифу, на  автобусні лінії не виходить 150-160 автобусів.

Читайте також: 

У Херсоні в маршрутках без трекерів мають брати 4 гривні
Херсон поїхав – транспортне дежавю та засекречена інформація (доповнено)

Коротко, але зі скандалом: подробиці тарифного виконкому в Херсоні 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину