Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
12.03.2019
535
0

Треба позбутися корупційної складової в економіці - Путілов

Треба позбутися корупційної складової в економіці - Путілов

Сьогодні при досить складній системі отримання дозволів, наявності десятка контролюючих державних органів ми бачимо, як багато підприємств, не маючи відповідних фахівців, працюють, як порушується законодавство, йде мінімізація податків. Андрій Путілов пропонує позбутися корупційної складової, яку породжує держава, бо займається регулюванням усіх сфер економіки, повідомляє "ПІК".

- Якщо ми приберемо всі ті ліцензії, узгодження, дозволи, впевнений, що з'являться внутрішньогалузеві регулятори, давно існуючі в Європі, - упевнений Андрій Путілов. - Чому держава повинна регулювати, припустимо, будівельну галузь, де постійно виникають якісь скандали, коли випадкові люди, без освіти, займають серйозні посади? Думаю, що самі будівельники на всеукраїнському рівні розберуться, хто повинен контролювати дану галузь, самі вироблять правила гри і перші не допустять беззаконня і порушень в будівництві. І таке ж станеться в секторі АПК, і в інших галузях.

На думку Путілова, держава повинна займатися обороною, зовнішньою політикою, системою безпеки. Економіка сама себе відрегулює.

- Мені дуже подобається, як працює принцип «Макдональдса», де кожен на своєму місці, знає, що він робить і виконує свою функцію професійно, де будь-яку людину можна швидко замінити. Клієнт отримує якість, ввічливість, доступну ціну. Ось я б хотів, щоб економіка в Україні працювала так чітко і безвідмовно, як «Макдональдс», де все залежить не від людини, а від правильно спланованих процесів, - каже Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину