Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
22.10.2018
480
0

Торонто і Бізерта – куди подалися Гордєєв і Миколаєнко

Торонто і Бізерта – куди подалися Гордєєв і Миколаєнко

Як виявилось, голова  Херсонської ОДА Андрій Гордєєв у складі урядової делегації, поїхав  в Торонто,  а делегація з Херсона на чолі з міським головою Володимиром Миколаєнком відвідала місто Бізерта у Тунісі, передає ПІК.

Андрій Гордєєв у складі урядової делегації, перебуваючи в Торонто, долучився до вшанування пам`яті жертв Голодомору і відкриття меморіалу на знак пам`яті про цю трагічну сторінку історії українського народу. Про це голова ОДА Андрій Гордєєв повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

А делегація з Херсона на чолі з міським головою Володимиром Миколаєнком відвідала місто Бізерта (Туніська Республіка), про це повідомляє офіційний сайт мерії. 

Це зустрічний візит – у лютому 2018 року Херсон та Бізерта підписали Угоду про побратимство, торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво повідомляє прес-служба мерії.

22 жовтня херсонська делегація - Володимир Миколаєнко, директор "Херсонелектротрансу" Єгор Устинов та начальник управління з питань ДАБК Ростислав Маршак - зустрілася із міським головою Бізерти Хамаді Беном Амором, губернатором вілаєту Бізерта Мохаммадом Куейдером, головою Торгівельної палати Бізерти Мохаммадом Фовзі Бен Іссою.

Поїздка організована Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туніській Республіці Миколою Нагорним.

Програма візиту також включала в себе огляд вільної економічної зони Бізерти, промислових потужностей, зокрема, заводу з переробки нафти «Стір», металургійного та судноремонтного заводів, маслобойні, ознайомлення з роботою галузей розвитку інфраструктури міста, а саме з транспортною та будівельною.

 "Важливим кроком для успішної співпраці є відміна візового режиму між Україною та Тунісом. Ми домовилися про те, що обидві сторони направлять відповідні листи до Міністерств закордонних справ, аби це питання якнайшвидше було розглянуто на рівні центральних органів влади", - зазначає Володимир Миколаєнко.

За його словами, також були досягнуті домовленості про співпрацю у сфері економіки, туризму та впровадження програми обміну студентами.

Нагадаємо, раніше у мерії порадили ПІК написати запит у відділ кадрів   мерії, який є розпорядником інформації про відрядження мера, щоб дізнатися про подробиці поїздки.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину