Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
05.01.2018
902
0

ТОП «нью-васюків» – 2017 року від влади Херсонщини

ТОП-сумнівних проектів від влади на Херсонщині у 2017 році

Минулого року міська та обласна влада намагалася проштовхнути кілька сумнівних прожектів, які, завдяки, громадськості та ЗМІ не були реалізовані. Звісно, до ідеї власної армії, як це було у 2016 році, наші обранці не дотягнули, але без "нью-васюків" не обійшлось.

Отже, згадаймо все.

Соцмережі вибухнули – в облраді з’явилася ідея на березі Дніпра, на земельній ділянці обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара, побудувати чи то церкву, чи то капличку від  УПЦ МП.

На щастя, здоровий глузд переміг і депутати обласної ради на сесії проект рішення не підтримали. Один з аргументів - не можна надавати переваг одній з релігійних конфесій на цьому місці, де є меморіали та пам’ятники. 

Скандали в облраді, пов’язані з бібліотеками мали продовження. Команда голови облради Владислава Мангера, яка «виросла» з колишніх податківців, вирішила «зекономити» і провести «реорганізацію» бібліотек.

Читайте також: Облрада хоче економити на бібліотеках

Та працівників бібліотек підтримали знову ж таки громадськість та ЗМІ, питання набрало розголосу. ПІК писав про аргументи сторін у цій конфліктній ситуації. 

Відразу після цього про спробу ліквідації Обласної інспекції по охороні пам'яток історії та культури Херсонської області повідомив офіційний сайт Інституту археології Національної академії наук України.

Читайте також: В Херсонській облраді продовжують наступ на культуру

Пізніше, правда, в облраді заявили, що то було непорозуміння і, як то кажуть, не вірте очам своїм і тому, що пишуть в облрадівських  документах.

26552964_1969995009987437_1913441805_n

Трохи про Фата-моргану від облради

Зрештою, в кабінетах на третьому поверсі на площі Свободи народилася ще одна ідея – побудувати у центрі міста Палац спорту, для чого потрібно відрізати 7200 кв.метрів  від міського стадіону «Кристал». Що цікаво, намагаючись «зекономити» на культурі, в облраді тим не менше вже навіть фінансують ціле комунальне підприємство під неіснуючий "Палац спорту", яке очолила людина з кола голови облради Владислава Мангера.

Вперто проштовхує проект депутат міської ради та радник Владислава Мангера Дмитро Ільченко.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко  відкрито назвав це аферою та способом відчуження землі з комунальної власності в центрі міста. У міській раді власне не виступають проти самого проекту, але тут хотіли б, щоб проект реалізували не в центрі міста, на водогоні,  не на землі  стадіону.  І пропонують побудувати Палац спорту у Таврійському мікрорайоні.

 Натомість у Фейсбук Ільченко написав гнівний пост з образами (можна, до речі створити ще й ТОП-образ, які дозволяють собі політики у соцмережі).

ыльченко

Він заявив, що раз так, то Палацу спорту у Херсоні …не буде. А в коментарі пояснив, що новий проект  (під будівництво в Таврійському мікрорайоні) коштуватиме 7 тисяч доларів.  «Новый проект стоит 7000 долларов. Город готов их заплатить?», - написав Ільченко.  Чому, правда, в облраді спочатку не радились та не погоджували створення проекту  з містом, а побігли попереду паровозу – питання залишається відкритим.

Зрештою, у міській раді Херсона теж мають власні «нью-васюки» - проект «Муніципальна варта» від депутата міської ради Урбанського.

До речі, під час обговорення на сесії міської ради 27 грудня питання про створення  Кризового центру  у Херсоні, де могли б знайти прихисток жертви домашнього насильства, цей же депутат  розширив горизонти.

Урбанський запропонував питання розглядати ширше – про насилля в суспільстві взагалі, згадав для чогось і про реформу «так званої нової поліції».

Його виступ був про те, що люди потерпають від пограбувань, викрадення документів, розбійних нападів. Тому, на його думку,  ідею про Кризовий центр треба розширити, створивши…центр широкої допомоги з робочою назвою «Херсон – SOS», де надавалася б медична, психологічна та юридична допомога для всіх херсонців та гостей міста.

З цього приводу гарно сказав інший депутат  Сергій Волошинов: «Якщо ми зараз у цей центр напхаємо всієї роботи, яка є в світі, то він буде займатися всім, але не буде результату жодного у жодному напрямку».

Чим закінчиться саме ця історія у 2018 році – наразі ще невідомо. Будемо спостерігати за тим, як можновладці знову і знову намагатимуться «впихнути невпихуєме» (як казав у свій час один відомий український політик)  та народжуватимуть нові «нью-васюки». 

 Читайте також: Топ-скандали-2017 на Херсонщині: "маршрутна лихоманка"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину