Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
17.07.2019
1106
0

Ткаченко Павло молоді: Опановуйте правову та економічну грамотність

Ткаченко Павло молоді: Опановуйте правову та економічну грамотність

«Правова освіта молоді – основа правової культури»,  –  таку думку, у рамках круглого столу молоді спільно з кандидатами у нардепи (HUBWAY-Херсон), озвучив Павло  Ткаченко, підприємець та громадський діяч.

«Право дозволяє молодим людям ще зі школи здобути важливі правові знання. Саме  за правовою освітою майбутнє – розуміння своїх прав, а відповідно і своїх можливостей. Моя програма, як кандидата в народні депутати,  спрямована на економічну – дохідну частину бюджету. Я притримуюсь думки, що мінімальна зарплата в Україні повинна бути в еквіваленті 500 доларів – 13 тисяч гривень. Це прожитковий мінімум,  на який просто можливо існувати. Для молодої сім’ї – 1000 доларів.

Найбільшою втратою України за останні роки стало те, що багато молоді виїхало на заробітки до Польщі та Німеччини, деякі не хочуть повертатися саме через економічну та політичну невизначеність. У деяких програмах кандидатів  зазначається про доступні молодіжні кредити, як на мене це популізм.

 Наприклад, якщо взяти кредит на житло в одному з баків, ваш відсоток буде добігати до 48. Про які молодіжні кредити ми говоримо? Для усіх вони повинні бути невеликими – 10%. В європейських країнах це нормальна практика. Доступно та вигідно. Кредити для усіх категорій громадян повинні бути  адекватними, щоб людина мала змогу дозволити собі це житло та вчасно сплачувати кредити», – зазначив Павло Ткаченко. По різному реагували присутні на виступ П.Ткаченка, , але  реальність була  в практичному та прагматичному виступі кандидата, тому саме молодь не могла не погодитись з кандидатом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину