Pik
Сьогодні, 06 Июля 2020
15.01.2015
186
0

„Тіньові” роботодавці Херсонщини отримали понад 7,8 мільйонів штрафу з ПДФО

„Тіньові” роботодавці Херсонщини отримали понад 7,8 мільйонів штрафу з ПДФО

Таким є результат контрольно-перевірочної роботи Державної фіскальної служби області щодо платників податків, які виплачували заробітну плату та інші доходи з порушенням вимог податкового та трудового законодавства. Про це "ПІК" повідомили в прес-службі ГУ ДФС в області. 
Загалом виплату заробітної плати найманим працівникам "у конвертах", нелегальне працевлаштування та інші правопорушення були виявлені в ході перевірки 103-х „тіньових" роботодавців.
Суб'єктам підприємництва - юридичним особам донараховано 7,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені. До бюджету надійшло майже 2 млн.грн. податків та платежів.
За словами заступника начальника ГУ ДФС у Херсонській області Миколи Квасневського поетапне зниження ставок ЄСВ дозволить зменшити навантаження на фонд оплати праці та позитивно вплине на детінізацію ринку труда.
Довідково: У поточному році покарання для роботодавців за такі правопорушення стали значно суворішими. Зокрема, за використання найманої праці без трудового договору, виплату заробітної плати «у конверті», оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичної роботи повний робочий день, та виплату зарплати без нарахування та сплати ЄСВ на роботодавця нараховуватиметься штраф у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (за 2014 рік - 36 540 грн.) за кожного працівника, щодо якого вчинено порушення.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину