Pik
Сьогодні, 27 Травня 2019
03.05.2019
160
0

«Тіньові» роботодавці Херсонщини повернули до бюджету півмільйона гривень податків

«Тіньові» роботодавці Херсонщини повернули до бюджету півмільйона гривень податків

В результаті роботи спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці щодо платників податків, які використовували найману працю із порушенням вимог податкового та трудового законодавства, «тіньові» роботодавці Херсонщини повернули до бюджету півмільйона гривень податків повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі, передає ПІК.

Протягом січня - березня цього року на виплату заробітної плати «у конвертах» погодилися 457 херсонців, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. «Тіньові» роботодавці Херсонщини сплатили до бюджету 546 тис. грн. податків та зборів.

До державної реєстрації залучено 219 фізичні особи, які зареєстрували підприємницьку діяльність та сплатили 123 тис. грн. податків. У межах повноважень фіскальної служби складено 38 протоколів за порушення п.1 ст.164 КУпАП (діяльність без державної реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності).

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину