Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
21.10.2016
213
0

ТЕЦ потрібен стратегічний інвестор - Гордєєв

ТЕЦ потрібен стратегічний інвестор - Гордєєв

21 жовтня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв під час свого робочого візиту на ТЕЦ розкрив своє бачення того, як уникнути щорічних проблем з роботою ТЕЦ.

«Для того, щоб Херсонська ТЕЦ функціонувала в нормальному режимі, ми маємо залучити сюди потужнього інвестора. На жаль, станом на сьогодні зацікавлених інвесторів немає», - повідомляє Гордєєв.
За його словами, є розроблений проект, що відповідає ТЕО, та бачення Мінрегіонбуду України щодо модернізації цього підприємства та залучення кредитної лінії ЄС орієнтовно на суму 80 млн євро. Але Херсонська ТЕЦ по суті є банкрутом і вона підлягає приватизації тільки за рішенням Кабміну.
«Це підприємство має заборгованість перед Херсонгазом за транспортування газу на новий опалювальний сезон. На щастя, завдяки втручанню Прем'єра Міністра України, Віце-прем'єра і Енергоринку, ми знайшли спосіб розблокування роботи на ТЕЦ та виконання зобов'язання ТЕЦ перед Херосонгазом. Станом на сьогодні, ТЕЦ працює, один котел підключений, інший буде запущений, як тільки температурний режим піде ще нижче», - проінформував Гордєєв. Зокрема, було зазначено, що в цілому ситуація з постачанням тепла по області - стабільна, нормована і штатна. Ситуація на Херсонській ТЕЦ є найбільш проблемною.

 

Робочий візит на ТЕЦ

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину