Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
22.02.2018
806
0

Тендер на концесію Херсонського порту оголосять до кінця року, - Омелян

Тендер на концесію Херсонського порту оголосять до кінця року, - Омелян

Єдина перспектива розвитку Херсонського порту – це концесія. Про це 21 лютого на нараді щодо покращення фінансового стану ДП «Херсонський морський торговельний порт» заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ПІК.

«Міністерство інфраструктури отримало низку пропозицій від компаній, що зацікавлені у розвитку порту в рамках державно-приватного партнерства чи концесії. За підтримки ЄБРР та IFC з березня 2018 року планується розпочати роботу над техніко-економічним обґрунтуванням концесії Херсонського МТП, в якому будуть задіяні міжнародні консультанти. Завершення ТЕО та структури потенційної концесійної угоди планується до червня 2018 року. Це, в свою чергу, дасть можливість оголосити тендер на концесію «Херсонського МТП» до кінця 2018 року. Єдина перспектива розвитку порту – це концесія», - заявив Володимир Омелян.

За його словами, у АМПУ та Херсонського морського торговельного порту є спільне бачення щодо розподілу та передачі на баланс порту прилеглої  інфраструктури: «Це дозволить Херсонському порту нормально функціонувати та збільшити вантажопотік. Важливо правильно розподілити активи, зареєструвати їх і готуватись до концесії».

Зокрема, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, за результатами діяльності у 2017 році ДП «Херсонський морський торговельний порт» виявився збитковим.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину