Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
06.12.2018
944
0

Театр ім. Куліша хоче отримати статус «національний»

Театр ім. Куліша хоче отримати статус «національний»

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша просить надати йому статус «національний», передає ПІК з посиланням на прес-службу облради. Профільна постійна комісія облради підтримали такі наміри – але без передачі його до державної власності.

«Профільна комісія підтримала присвоєння статусу «національний» Херсонському академічному музично-драматичному театру ім. М.Куліша.

З відповідним проханням до депутатського корпусу звернулась адміністрація, трудовий колектив ХОАМДТ ім. М.Куліша та Херсонське обласне відділення національної спілки театральних діячів України», - йдеться у повідомленні.

Врахувавши значний внесок закладу в розбудову театрального мистецтва України та визнання театральної Херсонщини за кордоном, у першу чергу, завдяки проведенню Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який у 2018 році відзначив своє 20-річчя, постійна комісія з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності підтримала питання щодо присвоєння театру статусу «національного» без передачі його до державної власності та його подальшої діяльності під назвою «Херсонський національний Таврійський театр ім.Куліша».

Питання заплановано винести на чергову сесію Херсонської обласної ради, яка відбудеться 14 грудня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину