Pik
Сьогодні, 17 серпень 2018
21.02.2018
569
0

«Таврійські горизонти» проведуть у Києві

«Таврійські горизонти» проведуть у Києві

Як повідомив на колегії Херсонської ОДА голова ОДА Андрій Гордєєв, Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» цьогоріч проведуть у Києві у вересні. 

Про це голова ОДА заявив на колегії ОДА 21 лютого, закликавши керівників районів активно наповнювати базу інвестиційних пропозицій, що будуть представлені на форумі у Києві, передає ПІК.

«Пропонуються питання, які ми виносимо на «Таврійські горизонти» в Києві 21 вересня 2018 року. Це створення тієї бази пропозицій будь-яким потенційним інвесторам, які вони в короткий період часу зможуть осмислити і прийняти управлінське рішення, де їм розміщувати свої потужності», - відзначив Гордєєв.

За його словами, перевага Херсонської області в тому, що тут є людський ресурс (на відміну, зокрема,  від Львівської, Волинської області, які вже потерпають від дефіциту кадрів), є  професійно-технічна освіта, вища освіта, тому є  можливість готувати фахівців. Крім того, на Херсонщині є де розміщувати промислові майданчики – стоять підприємства, аграрний напрямок – на місці колишніх ферм.

«Від вас вимагається сформувати базу інвестпропозицій, яка буде наповнюватися поступово до 21.09.2018  року. Ця база пропозицій буде вами презентована у межах «Таврійських горизонтів» у Києві, який ми будемо там проводити. На тому заході очікуємо потужну присутність інвесторів з Європи, України, дипломатичне представництво. Але з квітня ми робимо промоушен нашої області саме щодо інвестиційних потужностей і можливостей», - звернувся голова ОДА до присутніх на колегії керівників районів, громад. 

Як раніше повідомляв ПІК, на колегії розглядають питання "Про основні завдання щодо реалізації інвестиційних стратегій у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області, формування бази стратегічних проектів для представлення у рамках ХІ Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти".

Нагадаємо, Х Міжнародний інвестиційний форум “Таврійські горизонти” відбувся у місті Нова Каховка на Херсонщині. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину