Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
14.11.2018
1327
0

Тарифний скандал у Херсоні: що кажуть в управлінні транспорту

Тарифний скандал у Херсоні: що кажуть в управлінні транспорту

Станом на 12 годину у міському управлінні транспорту не отримали підтвердження про надходження у мерію офіційних документів суду з приводу призупинення дії тарифу 6 гривень у маршрутках Херсона.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Скіфія», передає ПІК.

«Сьогодні проїзд у херсонських маршрутках коштує 6 гривень. Учора депутат Херсонської міської ради Дмитро Ільченко повідомив, що Херсонський адміністративний окружний суд за його позовом призупинив рішення виконкому про підняття вартості проїзду з 4 до 6 гривень. Чому проїзд сьогодні не 4 гривні, ми о 12 .00 запитали у Марини Віркун, керівниці транспортного управління Херсона», - йдеться у сюжеті.

«Ми знаходимося на роботі, здійснюємо контроль, виїжджаємо, отримали велику кількість скарг», -  коментує Віркун.

«На сьогодні я не отримала інформацію щодо отримання відповідних документів, лише поширюється в соціальних мережах ця інформація», - каже начальниця управління.

Нагадаємо, 13 листопада депутат міськради та адвокат Дмитро Ільченко повідомив: Ухвалою Херсонського окружного адміністративного суду дія тарифу 6 гривень на проїзд у маршрутках Херсона призупинена до розгляду справи по суті.  

Міський голова Херсона Володимир  Миколаєнко прокоментував це так: рішення суду, коли вона надійде, підпише  до виконання. А далі - нехай вирішує суд, він також каже про можливі зустрічні позови. 

Наразі додзвонитися на міські номери телефонів міського управління транспорту ПІК не зміг  -  слухавку або не беруть, або там постійно зайнято.  

Фото зі сторінки телеканалу "Скіфія" у Фейсбук

 Читайте також: 

Маршрутки у Херсоні по 4 чи по 6 гривень: куди скаржитися

Тарифний скандал: херсонці викликають до маршруток поліцію

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину