Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
18.12.2018
340
0

Тариф на тепло у Херсоні: політика «подвійних» стандартів

Тариф на тепло у Херсоні: політика «подвійних» стандартів

Тариф для населення на послуги за тепло КП «Херсонтеплоенерго» збільшиться на 25%. Як відзначають у мерії, нині тариф комунального підприємства практично на третину нижчий, ніж на державному підприємстві ТЕЦ, передає ПІК

Рішення «Про встановлення МКП «Херсонтеплоенерго» тарифів на послугу з централізованого опалення, що надається населенню, теплову енергію для потреб релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів Херсона» прийняв виконком міської ради 18 грудня.

«Я хотів би зробити певну пропозицію, мене не влаштовує таке різке зростання вартості тепла нашого комунального підприємства. Ми розуміємо, що тариф комунального підприємства практично на третину нижчий, ніж на державному підприємстві – Херсонська ТЕЦ, тим не менше, я не бачу особисто таких підстав для різкого зростання. Якщо десь, як то кажуть, провтикали у минулих роках, то це відповідальність керівників. Але сьогодні такий тягар на і так складну ситуацію, яка існує в державі і для нашого населення мені здається неприпустимо. Вартість газу зросла на 24%.  Я пропоную зупинитися на цифрі 25% і не більше, бо я інакше не підпишу. Для населення», - сказав міський голова.

Він відзначив, що підприємству лишається лише 11% коштів зібраних, все решта йде Нафтогаз України. «Два роки ми і так фінансово підтримували наше комунальне підприємство. Будемо і далі підтримувати, щоб полегшити ситуацію для мешканців міста Херсон. Тому у мене пропозиція,  якщо ми голосуємо, голосуємо у редакції для населення 25%», - запевнив міський голова.

А як же херсонці, квартири яких опалюються ТЕЦ – звернули увагу міського голови на виконкомі. Чому частині міста за рахунок міського бюджету полегшують тягар, а іншій ні? Давайте і їм допоможемо – прозвучало на виконкомі.

Міський голова сказав, що треба дочекатися передачі ТЕЦ від державі місту. «Якщо ми отримаємо (ТЕЦ  - ред.) у комунальну власність, то ми з першого дня переглянемо вартість заробітної платні (керівництву ТЕЦ – ред.). Коли я бачу, що шановна людина, дуже шановна мною людина, дійсно фахівець, але отримав десь за 11 місяців, подав декларацію про практично мільйон гривень заробітної платні, так я розумію, чому там такі тарифи... Чому у нас на третину менше, ніж там. Тому що у нас заробітна керівника, не знаю, мабуть, рази у три менша, а то й  більше, ніж на станції (ТЕЦ – ред.)», - відзначив міський голова.

Читайте також: На Херсонській ТЕЦ звільнився технічний директор

Херсонцям він порадив оформляти субсидії і також зазначив, що у бюджеті на соціальну підтримку містян передбачено більше коштів. 

«Ми зараз внесли такі потужні зміни до програми "Соціальний захист"... Ми збільшили у порівнянні з минулим роком більш ніж на 20 млн. Я думаю, що ми будемо надавати підтримку…Але не треба забувати про таке право, як отримання субсидій», - зазначив міський голова. Проте міський голова не уточнив, чи матимуть мешканці будинків, що опалюються ТЕЦ, якісь переваги  під час розгляду питання про надання матеріальної підтримки за рахунок бюджету. 

Читайте також:

Посадовця Херсонської ТЕЦ підозрюють у фінансовому шахрайстві на майже 8 мільйонів гривень

Міськрада готова створити нове КП замість Херсонської ТЕЦ

Чергова сесія Херсонської міськради: нові автобуси, заява щодо ТЕЦ та земельний скандал

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину