Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
15.04.2019
2701
1

Танцюрист з Херсону із татуюванням Путіна на грудях виступив у Севастополі

Танцюрист з Херсону із татуюванням Путіна на грудях виступив у Севастополі

Відомий артист балету Сергій Полунін, родом із Херсону, 12 квітня 2019 року дав безкоштовний концерт у Севастополі. Цього разу він приїхав до окупованого Криму в новому образі – із татуюванням портрету Володимира Путіна на грудях, повідомляє Радіо Куреш. 

Власне в такому  образі, Сергій Полунін і дав концерт в окупованому росіянами місті. Концерт відбувся у залі академічного театру танцю ім. Вадима Єлізарова у супроводі севастопольського симфонічного оркестру та за участі артистів севастопольських театрів. Про це повідомило приватне джерело радіо "Куреш".

Читайте також: Паризька опера відмовилася співпрацювати з Полуніним

Фото із виступу Сергія Полуніна у Севастополі

   До Севастополя Сергій Полунін приїхав з метою обговорення питання створення культурного  кластеру на мисі Кришталевому. У результаті обговорень  Сергій Полунін повідомив, що стане керівником майбутньої хореографічної академії, яку планують відкрити через два роки у Севастополі.

Читайте також: Оскароносний режисер зняв фільм про Полуніна 

  Це вже не перший візит Сергія Полуніна до окупованого Криму, 4 серпня 2018 року, він танцював у Криму на фестивалі «Опера у Херсонесі», перед Володимиром Путіним, який потім вийшов за куліси до артистів, і подякував за задоволення, яке вони йому подарували.  Після виступу Сергій Полунін приїхав до Херсону, де проживають його батьки та рідні і через деякий час знову повернувся до Москви. Тоді для нашої редакції постало питання: «Яким чином Сергій Полунін потрапив на окуповану територію?». Ми написали інформаційний запит до Прикордонної служби України із проханням надати інформацію, чи заїджав до Криму Сергій Полунін до 4 серпня 2018 року. Однак у прикордонніу службі нам відмовили у наданні інформації стосовно «приватної особи». Але ми отримали інформацію стосовно переміщення Сергія Полуніна у інший спосіб, і як виявилося, у 2018 році він потрапив до Криму з території Росії, після цього в'їхав на територію України через КППВВ «Чонгар», погостював кілька днів у родичів у Херсоні і знову повернувся до Москви через окуповану територію Криму. Дивує той факт, що Сергія Полуніна пропустила прикордонна служба України, без складання адміністративного штрафу про порушення прикордонного режиму.

  Цього разу, Сергій Полунін, вірогідно, теж потрапив до окупованого Криму із Путіним на груднях, з російської території, оскільки на сьогоднішній він знаходиться у розшуку. 

 У листопаді 2018 року, Сергія Полуніна внесли до сайту «Миртворець», як посібника російських окупантів та антиукраїнського пропагандиста.  Сергій прийняв російське громадянство і отримав російський паспорт, чим похизувався у соціальних мережах і написав допис, який фактично окреслив його позицію по війні в Україні та окупації Криму.

«Россия для меня всегда была и есть добром я очень счастлив стать гражданином России и принять позицию против злых и бессовестных людей, которые создают революции и войны в Украине, Грузии и других странах» - написав Сергій Полунін в інстаграм

Скрін допису Сергія Полуніна в інстаграм

  Після отримання громадянства Росії Сергій Полунін і зробив собі татуювання Володимира Путіна на грудях, а на кисті правої руки, що називається «набив» двуголового орла. Разом з тим, український трезуб, на лівій руці, він ще не стер.

   У 4 роки батьки Сергія Полуніна віддали його на гімнастику до Херсонського вищого училища фізичної культури, потім у 9 років віддали на навчання до театральної студії балету «Марія»., після чого Сергій Полунін вступив до Київського хореографічного училища .  За цим вже послідувала Королівська хореографічна школа у Велокобританії.  

   Сергій Полунін 5 років працював прем’єром Королівсько балету в Лондоні, а з 2012 року працює прем’єром Музичного театру ім. Станіславського-Немировича-Данченко у Москві. Останні роки Сергій Полунін вітає президента Росії Володимира Путіна, з днем народження і бере участь у приватних вечорах для президента Росії.

Фото татуювання Сергія Полуніна

Рустам Авдєєв, радіо "Куреш"

 

Новини по темі

Коментарі

HUNTER, 15.04.2019
Рашизм головного мозга.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину