Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
12.03.2018
462
0

Тамбовцеву додатково оголошено про підозру

Тамбовцеву додатково оголошено про підозру

Одному з «сектантів – прихильників «руського мира» - Георгію Тамбовцеву,  додатково оголошено про підозру за ст. 309 КК України - Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, передає ПІК.

Раніше особі вже оголошувались підозри за ст. 307, 310 КК України на підставі задокументованих фактів вирощування та продажу наркотичних речовин .

Для довідки:

21.12.2017 р. прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017230000000384 внесені відомості за фактом виявлення та вилучення Управлінням СБУ в Херсонській області під час проведення санкціонованого обшуку за адресою реєстрації та фактичного проживання Георгія Тамбовцева особливо небезпечних наркотичних засобів із правовою кваліфікацією ч.1 ст. 309 КК України.

У ході проведення обшуку за місцем проживання вказаного громадянина було виявлено та вилучено рослини в кількості 25 штук, що,  як підтвердили експерти, є коноплею.

Читайте також: Сектант з триколором та коноплею

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину