Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
11.09.2017
853
0

Таємниця жіночих прокладок від соратників Мангера

Таємниця жіночих прокладок від соратників Мангера

Про те, що не отримав від Херсонського вищого училища фізичної культури відповіді на запит щодо закупівлі ХВУФК жіночих прокладок, написав на своїй  сторінці у Фейсбук блогер Тарас Бузак, передає ПІК.

«Інформація про закупівлю ХВУФК жіночих прокладок, зубних щіток, зубної пасти та багато чого іншого, є конфіденційною.

І тому адміністрація Вищого училища фізичної культури не може надати відповідь на мій запит. І хто там директор? Пан Валентин Сух чи ні? Бо мені відповідь якась жіночка підписала», - написав Бузак.

Мова йде про закупівлю санітарно-гігієнічних прокладок на суму майже 29 тисяч гривень. І незрозуміло, чому  інформація про вважається конфіденційною. Нагадаємо, що це бюджетні кошти.

Про закупівлю за бюджетні кошти громадськість дізналася з відкритих джерел, аналізуючи закупівлі товарів та послуг,  яке робило училище фізкультури.

Саме тоді постало питання чи дійсно закуплені товари доходять до вихованців училища.  У коментарях до постів Тараса Бузака  з’явилися коментарі , що містили припущення: мова йде про  банальне відмивання коштів. Саме для того,  щоб з'ясувати - так це чи ні,  блогер й зробив інформаційний запит.

Як  раніше передавав ПІК,  голова облради  ніяк не може «узаконити» на посаді  керівника  Херсонського вищого училища фізичної культури свого ставленика Валентина Суха. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину