Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
04.01.2019
907
0

Таємниця виконкому: ДТП, суд та відшкодування з міського бюджету Херсона

Таємниця виконкому: ДТП, суд та відшкодування з міського бюджету Херсона

На виконкомі Херсонської міської ради 26 грудня 2018 року проголосували за виділення коштів відповідно до рішення суду - мова йшла про матеріальний збиток внаслідок знищення автомобіля - 217 300 грн.

Що то за ДТП намагався з’ясувати мер Херсона Володимир Миколаєнко, проте директор департаменту ЖКГ Олексій Войтенко, який доповідав з цього питання, зміг лише сказати, що то була жахлива аварія

ПІК вже вирішив дізнатися, на що з міського бюджету виділили таку значну суму і звернувся з інформаційним запитом у Департамент житлово-комунального господарства.

Як з’ясувалось, мова йде про рішення Херсонського міського суду від 20 квітня 2018 року по справі № 766/2742/18. Суд задовольнив позов про стягнення з департаменту ЖКГ 224 688 гривень в рахунок відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП.

Мова йде про ДТП, що трапилася 19.06.2017 року на перехресті вулиць Стрітенська (колишня Р.Люксембург) та Запорізька у м. Херсоні. Позивач вважав, що дорожньо - транспортна пригода сталася через несвоєчасне обрізання гілок дерев, що обмежило видимість дорожніх знаків на перехресті.

Суд дійшов висновку, що саме департамент є відповідальним за організацію обрізання дерев вздовж вулиць і доріг у Херсоні, отже він і має відшкодувати збитки, завдані в результаті ДТП.

Правда, як поінформували ПІК, є постанова Херсонського апеляційного суду від 21 листопада 2018 року – вона скасувала рішення міського суду та ухвалила судове рішення, яким було відмовлено позивачу.

«Враховуючи вищевикладене, кошти у розмірі 217 300 грн повернуто до міського бюджету», - повідомив 3 січня 2019 року в.о. директора департаменту ЖКГ В.Чушак.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину