Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
02.11.2016
135
0

Таємниці міста розкриють 15 листопада

15 листопада, м.Херсон, о 18.00 в ТРЦ Фабрика, в кінотеатрі мережі МУЛЬТІПЛЕКС, відбудеться презентація VI етапу Всеукраїнського соціального культурно-просвітницького проекту "Таємниці мого міста". 
Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив Дементій Бєлий, керівник ХОО КВУ. 

"Таємниці мого міста"  - це короткі культурно-просвітницькі фільми-етюди у форматі DISCOVERY history, що розкривають малодосліджені сторінки історії краю.
Наразі це вже 6-та презентація після схожих імпрез на Черкащині, Буковині, Поділлі, Київщині та Рівненщині, які були підтримані владою, місцевою громадою регіону та ЗМІ.
Під час презентації буде продемонстровано 7 етюдів із загального доробку молодої команди, зокрема, й місцеві історії Херсонщини. Глядачі побачать такі серії:
1. «Дар Каруана» (цикл Херсонщина)
2. «Чумаки» (цикл Херсонщина)
3. «Чорний Корсар» (цикл Херсонщина)
4. «Миротворці» (цикл Київщина-Херсонщина)
5. «Резиденція» (цикл Буковина);
6. «Регент» (цикл Поділля);
7. «Бульба і Міклухо Маклай»  (цикл Рівненщина).

З 15-го листопада і протягом наступних місяців мешканці міста зможуть переглядати серії проекту щотижня, в кінотеатрі, перед початком касових сеансів (як кіножурнал) і вже, впрдовж року, абсолютно всі мешканці Херсонщини зможуть насолоджуватися краєзнавчими сенсаціями в ефірі місцевого каналу-партнера «СКІФІЯ».
Завдання проекту: виокремити історичний спадок, який дожив до нині в матеріально-культурному плані (книга, альбом, будинок) або ідейно-культурному плані (пісня, вірш, рекорд і т.д.) і усвідомити безперечну цінність цього спадку як безперечний вплив на історії краю, країни та світу загалом, показати безпосередній зв'язок його з ними. Чітке розуміння, хто автор або натхненних, впровадник даної історичної спадщини та вся логіка зв'язків.
З херсонських серій глядачі дізнаються про національного україно-американського героя Пола Джонса (серія «Чорний Корсар»), про стародавню професію сучасних дальнобійників і промислову Батьківщину чумаків (серія «Чумаки»), а також інтригуючи дослідження про «Дари Каруана». У рамках презентації громадськість побачить також спецсерію проекту - «Миротворці». Для Херсонщини - це унікальна серія, адже, частина зйомок цього кінотетюду проходили саме на Херсонщині.
Акредитація на прес-конференцію та показ:
sinergicon@gmail.com
Контактний телефон: 067 964 39 04 - Алла

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину