Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
16.04.2018
933
0

«Таємні пасажири» завершили обстеження у Херсоні

«Таємні пасажири» завершили обстеження у Херсоні

«Таємні пасажири» завершили обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах Херсона. У досліджені, яке тривало майже 2 місяці (з 21 лютого по 16 квітня), взяло участь 25 осіб. Про це повідомляється на сторінці "Управління транспорту. Херсон" у Фейсбук, передає ПІК

Загалом, заявки на участь у роботі громадській групі з обстеження пасажиропотоку подало більше 30 жителів Херсону. Переважна більшість з них – це звичайні жителі міста, які виявили бажання внести особистий вклад у налагодження роботи міського транспорту. Уся діяльність групи відбувалась на громадських засадах.

Кожний таємний пасажир пройшов відповідний інструктаж  в Управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради та отримав посвідчення. Керівники фірм-перевізників були попередженні про обстеження, але вони не мали інформацію коли та які маршрути будуть вивчатися, також вони не знали імена та обличчя «таємних пасажирів».

Читайте також: У Херсоні за маршрутками спостерігають «таємні пасажири»

«Хочу подякувати кожному жителю міста, який відгукнувся на нашу ініціативу. Результати обстеження пасажиропотоку від «таємних пасажирів» будуть враховані для перевірки даних, наданих перевізниками. І саме ця інформація, разом із даними щодо планових витрат перевізників, визначених з урахуванням вимог законодавства, на підставі галузевих норм, ставок податків і зборів буде використана для здійснення економічно обґрунтованого розрахунку тарифу. Також ці дані використовуються для розробки оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів», - зазначила начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради Марина Віркун.

Результати обстеження пасажиропотоку будуть презентовані членам робочої групи, а потім – оприлюднені.

Нагадаємо, що обстеження пасажиропотоку відбуваються в рамках діяльності робочої групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, яка була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

За результатами роботи групи планується:
- Формування схеми організації дорожнього руху із зазначенням зупинок громадського транспорту та світлофорів;
- Розробка рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;
- Розробка пропозицій щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;
- Перевірка відповідності водіїв та транспортних засобів вимогам чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину