Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
31.01.2019
367
0

Табір «Білі крила» оцінять та передадуть морпіхам

Табір «Білі крила» оцінять та передадуть морпіхам

Дитячий оздоровчий табір «Білі крила», який належить до спільної власності територіальних громад області, знову став предметом розгляду депутатської комісії Херсонської обласної ради з питань комунальної власності, передає ПІК.

До голови Херсонської ОДА звернувся командувач Морської піхоти Військово-Морських сил України з проханням передати табір, що розташований у селі Цукури Скадовського району в оренду з можливістю подальшої передачі у власність Міністерства оборони. Військові хочуть розмістити там свій підрозділ на постійній основі.

Цікаво, що це питання на комісії розглядалося у листопаді 2018 року і депутати вирішили, що недоцільно передавати табір військовим. Під час обговорень йшлося про те, що заклад знаходиться в одній лінії з іншими, в нього вкладені бюджетні кошти на ремонт…

А наприкінці січня 2019 року риторика вже стала протилежною: треба посилити присутність військових у прикордонному районі, табір практично знищено, те, що ремонтувалося, наразі розграбовується…

Результатом дебатів на комісії стали рекомендація про проведення грошової оцінки споруд табору та підтримка передачі його морпіхам на умовах довгострокової оренди.

Нагадаємо, до 2014 року у таборі відпочивали діти пільгових категорій, зокрема вихованці інтернату імені Т. Шевченко. Після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі табір передали під базування військових. О 2016 році військові виїхали, але табір потребував ремонту, який розпочали робити за рахунок обласного бюджету. Тоді казали про перспективи табору після ремонту і внесення змін до статуту – у таборі планували оздоровлювати дітей з інших областей.

Проте коштів на ремонт виявилося недостатньо, тому об’єкт не використовувався.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину