Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
31.05.2019
771
0

Своїм прикладом рухаємо Україну уперед - Путілов

Своїм прикладом рухаємо Україну уперед - Путілов

28-29 травня у Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному проходив Всеукраїнський фестиваль «Здорова молодь - здорова нація», який проводиться за підтримки Міністерства молоді й спорту України. На церемонії нагородження переможців фестивалю був присутній перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, голова Херсонської обласної федерації Андрій Балонь, керівник Центру Олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.


- Цей Фестиваль знаменує дві речі. По-перше, держава змінює підхід до підтримки спорту. Раніше уся увага була прикута до спорту великих досягнень. Це важливо, але досвід багатьох країн доводить, що треба не меншу увагу приділяти масовому спорту. Тож ми почали виділяти кошти на проведення саме таких фестивалів, до участі у яких залучаємо активну молодь. Другий аспект - це заохочення бізнесу до вкладання коштів у розвиток спортивної інфраструктури. В нас будуються спортивні об’єкти, але переважно за державні кошти. Спортивна арена, яка побудована у «Прибрежному», це виключно приватні інвестиції. Вважаю за необхідне підтримувати бізнес, який вкладає у спорт, надає якісну та конкурентну послугу, - зауважив Ігор Гоцул.Вітаючи фіналістів Всеукраїнського фестивалю Андрій Путілов зазначив, що рік тому він взяв на себе зобов’язання побудувати сучасну спортивну арену та показати, що краще бізнесу ніхто не зможе надавати спортивні послуги.


- Своїм прикладом ми даємо сигнал, що у 50 кілометрах від анексованого Криму можна інвестувати. Такими об’єктами, що міняють сутність взаємовідносин між державою та бізнесом, ми розвиваємо Україну та рухаємо її уперед. Держава має замовляти послуги у бізнесу, а бізнес якісно задовольняти потреби спортсменів. Це той принцип, який зараз підтримує керівництво Міністерства молоді та спорта, намагаючись надати українським спортсменам найкращі умови для тренувань та зборів, - вважає Андрій Путілов.

На фестиваль у «Прибрежний» приїхали 17 команд з різних областей України. Цього разу кращими стали представники Волинської області, друге місце у команди з Рівненської області, третє місце поділили команди з Житомирської та Полтавської областей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину