Pik
Сьогодні, 08 Квітня 2020
15.10.2019
332
0

Своєчасні розрахунки за воду– гарантія її наявності в кранах

Своєчасні розрахунки за воду– гарантія її наявності в кранах

На сьогодні мешканці Херсона заборгували Водоканалу 64 млн.грн.,- інформує підприємство на відомчому сайті,- передає ПІК.

Наявна заборгованість унеможливлює своєчасний розрахунок комунального підприємства за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, можливість  безперебійно  надавати послуги.

Херсонський Водоканал активізував позовну роботу відносно споживачів, які заборгували підприємству за послуги водопостачання та водовідведення.

Станом на 1 вересня 2019 року прийнято судових рішень на користь Водоканалу на суму майже  200 тисяч гривень.

До боржників, які не виконали  рішення суду добровільно, застосовується процедура примусового стягнення боргу.

У першу чергу для сплати боргу виконавчою службою використовується примусове стягнення грошових коштів із рахунків у банках, зарплат, пенсій, стипендій. При їх відсутності відбувається арешт цінного майна, наприклад,  побутової техніки, меблів, обмеження права виїзду за кордон тощо.

На останньому етапі накладається арешт на все нерухоме (квартира, будинок) та рухоме майно (транспортні засоби), які в подальшому будуть вилучені поліцією та розміщені на  штрафному майданчику. У випадку не погашення боргу та судових витрат, майно буде реалізовано через публічні електронні торги, а гроші від продажу перераховані на погашення боргу перед Водоканалом та на погашення усіх судових витрат та витрат на оцінку та реалізацію вилученого майна.

Водоканал наполегливо рекомендує споживачам не доводити справи до суду. У випадку виникнення заборгованості – звертайтеся до Водоканалу (пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9, каб. №2, або за тел. 42-01-29,  моб. (050)313-71-36, (050)313-71-38) та укладайте договір на поетапне погашення боргу на вигідних для Вас умовах.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину