Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
24.04.2020
631
0

Свято у театрі: відкрили оновлену «Сцену під дахом»

Свято у театрі: відкрили оновлену «Сцену під дахом»

«Планували зробити це ще у березні до Міжнародного дня театру, але у зв’язку із карантином не вдалося. Спочатку думали, як кажуть, «малою кров’ю», та часу для робіт стало більше і ми вирішили реконструювати все капітально», – ділиться директор Херсонського драмтеатру Олександр Книга.

Глядачі відвідують залу близько десяти років і вона таки користується попитом. Проте неодноразово люди жалілися: висидіти на стільчику півтори години – справжнє випробування для спини. Тепер про ці незручності можна забути – «Сцену під дахом» реконструювали! Відкриття оновленої локації відбулося у режимі online.

«Ми замінили стільці. Взяли із нашого складу крісла, призначені для балкону. На балкон до його реконструкції все одно їх не поставимо. А як прийде час та будуть кошти – наведемо порядки і на балконі та купимо туди нові крісла», – пояснив Олександр Книга.

За традицією першим в оновлене приміщення пустили кота. Пухнастик обійшов залу та зайняв місце у почесному першому ряді. Після чого на сцені показали уривок із моновистави «Монолог актриси».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину