Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
25.03.2018
326
0

Світанок на Арабатській Стрілці: а ви перевели годинник?

Світанок на Арабатській Стрілці: а ви перевели годинник?

Сьогодні, у неділю, 25 березня, українці перейшли на літній час. Світлини краєвидів сьогоднішнього ранку з Арабатської Стрілки з нагадуванням про зміну часу опублікував Сергій Григор’єв у групі «Генічеськ і Арабатська Стрілка LIVE»у Фейсбук , передає ПІК.

«Привіт, друзі! Як завжди, поспілкувався зранку з морем, передаю вам від нього привіт і сонячний поцілунок. А ви не забули зранку перевести стрілки годинників?. Якщо раптом забули або не знаєте як)), швиденько біжіть на берег і звіряйте по сонцю», - написав користувач.

2 азовское

 

Нагадаємо, сьогодні українці перевели стрілки годинника на одну годину вперед і день для них розпочався раніше.

Напередодні у Фейсбук херсонці обговорювали: чи є сенс переводити час.

Дементій Білий у коментарях до свого посту з приводу переведення годинника пише так: «По-перше, я не розумію його сенсу, так як він втрачений у наш час. По-друге, мені важче пересувати всі свої події на годину раніше. Краще все відмінити раз і назавжди. Аде на годину раніше – поки не звикну протягом кількох тижнів – це реальна каторга. І для чого?».

Його підтримує Олена Мазур: «Для мене, сови у квадраті, яка засинає не раніше 2-х, це жахлива проблема». Її також пригнічує відсутність виразного екомонічного обґрунтування такого переведення.

Їх опоненти знаходять позитив у переведенні годинника: на роботу у понеділок треба буде їхати на годину пізніше, восени, натомість, при переведенні годинника, буде «зайва» година.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину