Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
11.01.2019
881
0

Свідка у справі нападу на «Самооборону» підозрюють у нападі на депутата райради Власова

Свідка у справі нападу на «Самооборону» підозрюють у нападі на депутата райради Власова

Свідка у справі нападу на «Самооборону» Олександра Ластовецького викликають до поліції у зв’язку з підозрою у нападі на депутата Дніпровської районної у Херсоні ради Олександра Власова, повідомляє у Фейсбук керівник «Правого Сектора» Херсонської області Наталія Вотеічкіна, передає ПІК.

«Зазначений виклик пов'язаний з підозрою Ластовецького Олександра ніби то у вчиненні нападу на проросійськи налаштованого громадянина Власова. Викликає здивування той факт, що за заявою Власова у відношенні Ластовецького активно проводиться розслідування, в рамках якого проводяться слідчі та процесуальні дії. У той самий час, за заявою Ластовецького у відношенні Власова розслідування взагалі не проводиться, кримінальне провадження закрито. Нагадаю, що Власовим в ніч з 28 на 29 серпня при нападі на офіс Самооборони було нанесено Олександру Ластовецькому тілесні ушкодження і розбита автівка», – повідомляє Наталія Вотеічкіна.

Нагадаємо, Олександр Власов і його дружина Лілія Якубсон є обвинувачені у нападі на офіс «Самооборони» та побитті керівника «Правого Сектора» Херсонської області Наталі Вотеічкіної. Якубсон перебуває під нічним домашнім арештом, а Власов перебував під цілодобовим домашнім арештом, однак на засідання щодо продовження запобіжного заходу не з’явився. Наступне засідання щодо Власова призначене на 15 лютого.

Нагадаємо, що після нападу на офіс «Самооборони» у свідка Олександра Ластовецького намагались провести обшук. Завадили цьому порушення, які вчасно виявив адвокат.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину