Pik
Сьогодні, 22 Січня 2021
01.02.2017
572
0

Светлана Думинская призывает Херсонщину активизироваться

Светлана Думинская призывает Херсонщину активизироваться

Активнее принимать участие в конкурсе на должности руководителей учреждений культуры призывает общественность начальник управления культуры ОГА Светлана Думинская.
Как передает ПИК, этой теме Светлана Думинская посвятила несколько постов на своей страничке в Фейсбук.
В программе "Починайте ранок з нами" управление культуры проинформировало о конкурсе. «Доповідаємо: запитань практично не було, один глядач запитав:"Кому це потрібно? Чи когось не влаштовує робота Книги чи Коротун?". І все. ..Не вірю, що творча громадськість Херсонщини така не активна. Та факт є факт: слабо подаються заявки на формування комісій, слабо подаються заявки на участь у конкурсі... Розумію, що критикувати, сидячі перед комп'ютером набагато простіше! Та потрібно брати на себе відповідальність!
Херсонщина, активізуйся!», -
написала Думинская.
Она также прокомментировала: «Шановні активні, сучасні, дієві митці! Надавайте свої заяви на участь у конкурсі! Головне - ваше бачення розвитку закладу на один і п'ять років. Якою Ви бачите культурну та мистецьку атмосферу Херсонщини через п'ять років. А вони пролітають дуже швидко! Нам будувати своє життя! Долучайтесь! Не стійте осторонь!». Также Думинская просит  предлагать кандидатов в члены конкурсных комиссий: "Шановні творчі громади, мистецькі осередки, соціально активні організації! Чекаємо на Ваші пропозиції кандидатур в члени конкурсних комісій! Не зволікайте!".

Как ранее передавал ПИК, управление культуры ОГА объявило конкурс на должности руководителей учреждений культуры.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину