Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
16.08.2018
738
0

Свердловина на Острові знову працюватиме для херсонців - Путілов

Свердловина на Острові знову працюватиме для херсонців - Путілов

Тема питної води у Херсоні – дуже популярна, на ній полюбляють піаритися політики і навіть цілі партії. Не так давно в облраді, наприклад, повідомляли, що сталася історична подія, виділені кошти з обласного бюджету і нарешті херсонці перестануть платити гроші за питну воду, бо в місті з’являться 6 нових бюветів.

Але, як виявляється, є свердловини «з історією», що вже давно працюють, якими користуються мешканці, але ними переймаються чомусь лише небайдужі херсонці, передає ПІК

Свердловина на Марії Фортус, 66 на Острові, звідки набирають питну воду херсонці з різних районів міста, перестала працювати – поломка. Місцевий мешканець, пенсіонер – суднобудівник Максим Федорович Головня  взявся ходити по інстанціям, щоб  свердловина знову  запрацювала.

Проте допомоги ніде не отримав, каже він.

«Куди я тільки не звертався, та всі «відбивалися» – мовляв, свердловина ця не їх. Тоді я звернувся до керівництва Механічного заводу, який вже раніше допомагав відремонтувати її», - каже ветеран ХСЗ.

Максим Федорович розповідає, що свердловина ця, як то кажуть, «з історією», говорить про неї з теплотою, наче про живу істоту.

«У Херсоні вода нікудишня, ви ж знаєте, з цієї свердловин питну воду розвозять по місту і набирають отут на Острові. Це колективна свердловина – вона 1936 року народження, тоді її пробили. Я хотів навіть замовити меморіальну дошку і прикріпити тут. Усе місто їздить сюди за питною водою. Ось зараз бабуля приїхала з баклажками і питає: «А що, помпа не працює?». Кажу: ні», - розповідає херсонець.

За його словами, щоб відремонтувати свердловину, потрібні справжні фахівці. «Помпа не тримає воду. Штанга 6 метрів, клапан стоїть на 6-метровій глибині. Воду не піднімає», - пояснює він. І перепрошує, нема коли розмовляти – вже приїхали представники з Мехзаводу.

«Як голова правління Мехзаводу, а саме наше підприємство багато років тому вже відновлювало роботу цієї свердловини, не знімаю відповідальності за цей об’єкт, який є таким важливим для наших земляків. Тому, звісно, роботу свердловини допоможемо відновити вже найближчим часом», - запевнив Андрій Путілов.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину